Gezi Yazılarım

Epey uzun zaman olmuş yazmayalı..

Blog yazısı yazmak

Blog için Wiki‘de teknik bilgi gerektirmeden, bir sınır olmaksızın istenilen her türlü konuda, kendi istedikleri şekilde yazı yazan insanların oluşturdukları, günlüğe benzeyen web sitesi tanımı geçiyor. Bu tanıma göre sanırım uzun zamandır blogumu aksatıyorum. Çünkü bir süredir gerçekten blog yazısı yazmak istemedim ve yazmadım. Elimi kaldıracak, iki kelam yazacak halim, blog yazmak için mecalim yoktu. Hasta değildim, bunun sebebi tamamen üşengeçlik. Yoğun iş tempom bahanemdi. Bir de işin içine duygusal sebeplerle kafa karışıklığı girince yazmaktan iyice uzaklaştım. Takibi hiç bırakmadım, sadece bir şeyler yazamadım.

Blog dünyasında neler oluyor?

Hayatta ve günlüklerde güzel gelişmeler oldu tabi bu arada. Mesela “Küresel Isınmaya Karşı Bisikletle 25.000 Kilometre” sloganı ile yola çıkan Gizem ve Bryan 17 ay boyunca 15 ülke geçerek Sidney’de olmak üzere yola çıktılar. Onlara bu yolculuğa başladığı sırada Taksim’den Caddebostan’a kadar eşlik etmek büyük zevkti. Şu anda da bloglarında Gürcistan‘da olduklarının yazısı var. Herşeyin yolunda olduğuna çok sevindim. Yolunuz açık olsun arkadaşlar. Blog kürede ise  Eloy‘un projesi olan blogodulleri.com. Microsoft’un ana sponsorluğunda 2008’in en iyi bloglarını arıyor.

Şimdilik bu kadar yazmak yeterli.. Aslında düşünüyorumda yazacak çok şey var . Bir “Likya Yolu” projem var. Araştırmalarımı tamamlayınca aktaracağım. Çok güzel olacak.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

You may also like

Gezi Yazılarım

Ramazan Bayramı’nda ETSTUR ile Likya Turu Macerası

ETStur ile bir Ramazan Bayramı turu hikayesi.. Bayramınız nasıl geçti? Yediğiniz, içtiğiniz size kalsın gezdiğinizi gördüğünüzü anlatın bakalım. Durun !!
Gezi Yazılarım

Vadi atlayışı – Wild Gorge Swing

Heyecan ve korku vücudun adrenalin salgılamasını sağlıyor. Kan damarları genişliyor ve göz bebekleri büyüyor. Bungee Jumping gibi adrenalin dolu bir aktivitelerden